Hakkımızda

Yaşam TV

2014 yılında yayıncılık hayatına giriş yapan Canbey Medya Grup (Yaşam TV), kısa sürede birçok kişinin gönlünü kazanmayı başarmış ve birçok izleyicinin en sevdiği kanallardan biri olmuştur. İstanbul merkezli kanal yalnızca İstanbul’dan değil ülkemizin dört bir köşesinden ve hatta Türksat 4A uydusunun çekim alanında yer alan tüm ülkelerden keyifle izlenmektedir. Geliştikçe kapsamını arttıran kanal, Malatyada da bir stüdyo açarak içeriklerini zenginleştirmiştir. Yaşam TV Ankara Malatya Mersin gibi illerimizde temsilcilik kurarak herkesin izleyebileceği eğlenceli programlarıyla izleyici kitlesini büyütmeye devam ediyor. “Bölge’nin Yeni Yüzü” sloganıyla izleyicilerle buluşan Yaşam TV’nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini ise başarılı gazeteci ve televizyoncu Ferhat Canbey üstleniyor.

 

Yaşam TV Programları

Yaşam TV, her yaştan ve her kesimden vatandaşımızın gönül rahatlığıyla izleyebileceği, Türk örf, adet ve aile yapısına saygılı; toplumu birleştiren ve kaynaştıran türden içerikleri izleyicilerle buluşturmaktadır. Kanalda müzik, eğlence, belgesel sinema kuşağı kültür-sanat içeriklerinin yanı sıra haber ve spor programları da yer almaktadır. Hem Türkçe hem de Kürtçe yayınlar gerçekleştiren Yaşam TV, özellikle Türkçe ve Kürtçe müziğin en değerli eserlerinin çalındığı müzik programlarıyla çok sevilmektedir.

 

Yaşam TV Frekans Bilgisi

“Yaşam TV frekansı nedir?” sorusunun cevabını merak eden birçok izleyici bulunuyor. Web sitemizde yaşam TV'yi en Yüksek kalitede izlemeniz mümkün. Ayrıca aşağıdaki Yaşam TV frekans bilgilerini de uydu alıcınızın kanal ekleme bölümüne girerek bu kanalı televizyonunuzdan izlemeniz mümkün.

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12034

Sembol Oranı: 27500

Polarizasyon : V (Dikey)

FEC: 5/6

Anket